אתרים לדוגמא

אתר קראוונגה נבנה בכדי לתת מענה ללקוח בתחום הנופש והתיירות אשר משכיר קראוונים ניידים לחופשות ולאירוח. הקונספט העסקי והעיצובי נבנה בשיתוף פעולה עם הלקוח בכדי להדגיש נקודות החשובות ללקוח בהעברת המסר שלו ללקוחותיו. האתר נבנה על מערכת וורדפרס בשילוב אלמנטור פרו , מה שמאפשר לי כבעל מקצוע זריזות ויעילות בביצוע העבודה ומקל עלי את ניהול הפרויקט לתווך הארוך. כמו כן, התבצעה אינטגרציה בין האתר לדף העסקי של הלקוח הכוללת אוטומציה בהעלאת התוכן בין המדיות.

דאנזה בוקינגס הינו עסק אשר נותן שירות ליוצרים ולצרכנים בתחום מוסיקת הטראנס ומאפשר ללקוחותיו להזמין ממבחר אומנים בתחום בכדי שיופיעו באירועים שבהם הם נדרשים. האתר נבנה על מערכת וורדפרס בשילוב אלמנטור פרו, מה שמאפשר ללקוח לבצע עדכונים בעצמו ולהוסיף אומנים חדשים בצורה פשוטה ויעילה אחרי הסבר קצר על המערכת ועל דרכי העדכון של האתר. כמו כן היה ללקוח חשוב שהתכנים הוא מעלה בדף הפייסבוק העסקי שלו, יעלו בצורה אוטומטית לאתר בדף החדשות.

אתר לייט שופ הוקם כשיתוף פעולה ביני לבין בעל מחסן סיטונאי בתחום החשמל. הרעיון העסקי היה להוסיף נדבך קמעונאי בנוסף לתהליכים הסיטונאים הקיימים בעסק בכדי להגדיל את הכנסות העסק. האתר נבנה על מערכת MAGENTO  אשר נחשבת לאחת המערכות המובילות והיציבות בשוק. 

ליטל יוחאי – מורה לפיתוח קול בכפר סבא , מורה לתופים, זמרת ויוצרת מוכשרת הקימה את בית הספר למוסיקה שלה אונליין. האתר נבנה על מערכת וורדפרס וקיבלה מאיתנו שידרוג ומתיחת פנים עכשווית.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן