NameCheap | ניימצ'יפ – סקירה של רשם הדומיינים

NameCheap | ניימצ'יפ – סקירה של רשם הדומיינים

תוכן העניינים

רוצים לדעת למה ניימצ'יפ ?כאשר אתם בתהליך של בניית אתר, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא בדרך כלל למצוא רשם לדומיין שלכם. יש הרבה רשמים כאלה עכשיו כאשר אחד מהמוכרים יותר הוא GODADDY. רשמי הדומיינים מציעים כרגע חידושים של דומיינים מסוג .com במחיר של 14.99 $ לשנה. ישנן חלופות זולות יותר, ואנחנו נדבר על אחת מהן כאן: NameCheap.

NameCheap מציעים חידוש דומיין .com במחיר של 10.69 דולר לשנה. זה מחיר לא רע בכלל!

עם זאת, המחיר של NameCheap הוא מאוד הגון כאשר בוחנים את מה שהם מציעים ואת חבילת השירות הכללית שלהם מול העלות. זו חברה הרבה יותר קטנה מ- GoDaddy – אך השירותים והתכונות שהם נותנים  מאוד מרשימים. זה הופך את Namecheap לאופציה מעולה עבור אלה המעוניינים לעבור רשם או לנסות רשם אחר כדי לחסוך קצת כסף.

חוויית לקוח ב- NameCheap

NameCheap מאפשרים לך לחפש ולרשום דומיינים, אך בנוסף הם נותנים גם הרבה דברים אחרים (למעשה, יש להם אפילו שירות אחסון אתרים משלהם). אתם יכולים להעביר את הדומיינים שלכם אליהם, למשל, במחיר של 9.69 $ עבור דומיין .com ו 11.48 $ עבור .net ו- .org. כ

כמו רוב הרשמים האחרים, NameCheap מאפשרים לך לחדש ולרשום דומיינים ואפילו לממש דומיינים. אתם יכולים לקנות ולמכור דומיינים בפלטפורמה שלהם.

שרתי ה- DNS של NameCheap משתרעים על פני ארה"ב ואירופה, ומציעים גם DNS בחינם. הם מציעים הגנה מפני דואר זבל ופרטיות באמצעות WhoIs Guard החינמי שלהם ו- Comodo Positive SSL.

באופן כללי, השימוש ב- Namecheap לאיתור, רישום, העברה או חידוש דומיינים ממש פשוט. ממשקי האתר לא  מסיחים את הדעת מתהליכים אלה והקופה פשוטה לשימוש.

מה טוב בעבודה עם ניימצ'יפ?

  1. תמחור וחבילה – אכן, הם לא הכי זול שתמצאו, אבל זה עדיין מחיר די טוב ביחס למה שמוצע בשוק ע"י חברות אחרות . מלבד שם הדומיין שלך, NameCheap למעשה נותנים שירותי תיבת דוא"ל ומאפשרים פרטיות לדומיין של WhoIs Guard בחינם. זו חבילה ממש משתלמת במחירים של ניימצ'יפ.
  2. תכונת הצעה דומיינים – בדומה ל- GoDaddy, ל- NameCheap יש מנוע הצעות, אך למעשה הוא טוב יותר משל גודדי – משום שהוא לא רודף אחריכם בעשרות הצעות UPSELL כמו שגודדי עושים.
  3. הממשק של Namecheap הוא ממשק נקי ומאורגן מאוד שלא ידרוש מכם לעבור על מדריכי הפעלה או הדרכות וידאו בפעם הראשונה שתגדירו את שם הדומיין שלך או כל דבר אחר. זה אומר פחות טעויות וחוויה כוללת טובה יותר. אתם לא צריכים שמשהו יהיה יפה בכדי שהוא יהיה יעיל.
  4. NameCheap מאפשרים עדכון המוני של דומיינים – זו אינה תכונה הזמינה אצל כל רשמי הדומיינים. זה משהו שתשמחו מאוד שיהיה כשמגיע הזמן להעביר מספר דומיינים מחברת אחסון ​אחת לשניה.
  5. תהליך רכישה פשוט וקל – אצל כמה רשמי דומיינים, עצם תהליך הרכישה יכול לעשות לך כאב ראש. הם מכניסים הגדרות ברירת מחדל מוזרות כמו רישום לשנתיים במקום לשנה אחת, מטיחים בך עשרות אפסלים ובדרך כלל פשוט לא מעבירים את מה שיכול היה להיות חוויה חלקה. NameCheap הופכים את זה לתהליך פשוט וללא כאבים … אם כי זה כמעט עצוב שאנחנו אפילו צריכים לציין את זה כשחברה עושה את זה, בהתחשב בכך שהיא צריכה להיות הדרך בה כל חברה עושה זאת.
  6. תמיכה ראויה – בסיס הידע אינו רע והתמיכה בצ'ט בדרך כלל מהירה מאוד. יהיו חריגים וחוויות אחרות, אבל שלנו היו טובים.
  7. טרם נפרץ ה- DNS שלהם – רק משהו שכדאי להזכיר, מכיוון של- GoDaddy זה כבר קרה. זה יכול לקרות לטובים מאיתנו וזו לא הייתה תקיפה קלה, אבל זה עדיין משהו שהיית רוצה לדעת עליו אם אתה שוקל את אחד הרשמים האלה.
  8. אהבת לקוחות – כאשר תגיעו למספר דומיינים מסוים בחשבון שלכם, תקבלו הנחה לכל החיים. אבל שששש…. אל תספרו לאף אחד על זה!
Namecheap Domain Manager

מה פחות טוב ב- Namecheap

  1. בתמיכה טלפונית אם להיות עדינים, הם לא משהו – זה כנראה האזור היחיד בו היו לנו בעיות עם צוות התמיכה של NameCheap. אם אתם יכולים להסתפק בתמיכה בצ'אט, זו לא נקודה רעה כל כך גדולה.
  2. תקלות בחידושים אוטומטיים – יש אנשים שהתקשו עם החידושים האוטומטיים שלהם עם NameCheap. בעוד שלרב זה עובד חלק ובלי בעיות. מבחיני, זו לא הייתה בעיה בכלל.

 

לסיכום:

האם אני אוהב את NameCheap? כן, לא מעט. למעשה, זה הרשם היחיד לדומיינים בינלאומיים עליו אני ממליץ לכל אחד.

המחירים הם בהחלט מהטובים ביותר לרמת השירות שלהם והתמיכה טובה בסך הכל. אפילו עליות המחיר (המעטות) שלהם משתלמות יותר מאלה שרשמים רבים אחרים מציעים בדרך כלל, כאשר דברים כמו Dynamic DNS מוצעים במחירים אטרקטיביים  יותר.

זה לא אומר שהם רשמי הדומיינים הטובים ביותר לכולם. אם אתם מהסוג שאוהבים לעבוד עם רשם שהוא גם חברת אירוח, כדאי לך לשקול גם את Bluehost למשל, אם אתם זקוק למישהו שיעשה את כל עבודת העברת הדומיינים שלכם מחברת אחסון אחת לשניה.

עם זאת, עבור רוב האנשים, NameCheap מציעים את הביצועים הכוללים הטובים ביותר כרשם דומיינים, בעיקר כאשר התמחור ואיכות השירות חופפים זה לזה. זה אטרקטיבי במיוחד לבעלי עסקים קטנים, ולכן בהחלט שווה לבדוק את ההצעה שלהם.

רוצים לקרוא עוד סקירות ומדריכים? מוזמנים להתחיל עם המדריך שלב אחר שלב לעבודה עם סמראש והסקירה שלנו לחברת האחסון קלאודוויז