שירות קידום אתרים מקומי לעסקים

התחל לעבוד עם ספק שירותי קידום SEO בישראל שעוזר לעסקים מקומיים להיות מדורגים בדף הראשון של גוגל כבר שנים.

אנו משתמשים בתהליכים מוכחים כדי להבטיח שלקוחותינו שולטים בתוצאות החיפוש המקומיות, ללא קשר לגודלם ולענף שלהם.

שירות קידום אתרים מקומי לעסקים

אין ספק בכך – שירותי ה- SEO הלוקאליים שלנו יניבו תוצאות לעסק שלך.
אנו עוקבים אחר תהליך אופטימיזציה פשוט המכסה את כל הבסיסים כדי להבטיח שאתה נהנה מהמרות טובות יותר תוך 90 יום בלבד.

מחקר מילות מפתח

על ידי חקר השוק שלך וניתוח אתרים אחרים בנישה שלך, נגלה לאילו מילות מפתח מקומיות של SEO אתה אמור למקד.

מחקר מתחרים

אנו נבדוק היטב את מה שהמתחרים שלך עושים. זו הדרך היחידה בה אנו יכולים להרים קמפיין שהולך לעקוף אותם!

קידום On-Page

אנו נשפר את האתר שלך ונבצע אופטימיזציה כדי להבטיח שהוא עומד בהנחיות המחמירות של מנועי החיפוש וניתן יהיה לסרוק אותו במהירות ובקלות.

קידום Off-Page

כאן באמת מתחיל הכיף! ננהל קמפיין מקיף לבניית קישורים כדי להגביר את סמכות האתר שלך.

כיצד עובד קידום אתרים לוקאלי?

קידום אתרים לוקאלי אומר למנועי החיפוש מה אתה מציע והיכן אתה מבוסס. על ידי הצגת הרלוונטיות של אתר האינטרנט שלך לסוג מסוים של לקוחות באזור גיאוגרפי ספציפי, אתה יכול לעודד את מנועי החיפוש הגדולים, כמו גוגל, להעדיף את התוכן שלך על המתחרים שלך ולדרג אותך גבוה בתוצאות החיפוש.

השגת דירוגים גבוהים יותר בתהליך קידום אורגני לא רק תגדיל את חשיפת החיפוש שלך – אלא גם תשנה את המוניטין המקוון שלך. פתאום, יראו אותך כעסק מהימן ומכובד שראוי להיות מוצג בעמוד הראשון. ומכיוון שכל העיניים יופנו לעסק שלך, תתחיל לקבל יותר לידים ומכירות.

קידום אתרים לוקאלי?

קידום אתרים מקומי הוא חיוני עבור כל חברה בישראל שרוצה החזר השקעה( ROI) גבוה מהאינטרנט. עם כל כך הרבה ארגונים המתמודדים על תשומת ליבם של לקוחות לוקאליים, השקעה בנוכחות ה- SEO הלוקאלית שלך היא אחת הדרכים היחידות בהן אתה באמת יכול לעקוף את המתחרים שלך ולתבוע נתח גדול יותר מהשוק המקומי שלך.

כבר לפני 15 שנה די היה במודעה בדפי זהב בכדי להבטיח זרם לקוחות. אך הזמנים השתנו – וכשיותר ויותר אנשים מסתמכים על חיפוש מקומי כדי למצוא את מה שהם זקוקים לו, זה חיוני שכל חברה תדורג היטב במנועי החיפוש הגדולים עבור מילות מפתח שרלוונטיות לעסק שלה.

תחשוב על זה. אם אתה זקוק לאינסטלטור בתל אביב, האם תבלה שעות בסריקת ספר הטלפונים, או שתרים את הטלפון ותחפש אנשי מקצוע באזור המקומי שלך? אם אתה זקוק לשירותי קידום אתרים בחיפה, האם תחכה לפלייר בתיבת הדואר שלך, או שתפנה ישר לגוגל ותראה מי ממקדמי האתרים מתגורר בעיר שלך או באזור שלך?

מחקרים הראו כי 80% מהאנשים משתמשים באינטרנט כאשר הם צריכים למצוא מוצר או שירות מספק מקומי. ללקוחות קל ומהיר יותר להשתמש במנועי חיפוש כדי למצוא את מבוקשם. אם כך, אנו יכולים לומר בבטחה שאם אין לך נוכחות חזקה בגוגל, בינג ובמנועי החיפוש האחרים שנמצאים בשימוש תכוף, יהיה לך קשה לייצר חשיפה לעסק שלך ולבצע מכירות של השירותים והמוצרים שלך.

ללא קידום אתרים מקומי טוב, אנשים אשר גולשים באינטרנט באזור המקומי שלך לא יוכלו למצוא אותך. והכי גרוע, חברות אחרות במגזר שלך שכבר משקיעות בשירותי קידום אתרים לוקאלי יניבו ביצועים טובים משלך ויהנו משורה תחתונה בריאה יותר!

02

מה הופך אותנו לשונים?

הצוות שלנו יישם את כל שיטות העבודה הטובות ביותר לקידום אתרים באתר האינטרנט שלך בכדי לוודא שהעסק שלך מדורג היטב במנועי החיפוש אל מול הלקוחות שכבר מחפשים את השירותים שלך באופן מקוון.

מה שמבדיל אותנו מחברות קידום אתרים אחרות בישראל היא העובדה שאנו שנשתמש בגישות שונות בדוקות בכדי לשלוח יותר לקוחות לאתר שלך. יש לנו ניסיון של שנים בניהול קמפיינים לוקאליים מעשיים של SEO, ופיתחנו אסטרטגיה רב שכבתית באתר / מחוץ לאתר שבאמת עובדת.

happy clients
brands developed
SEO strategies done
e-stores maintained

Contact Us

Contact us now!

Please feel free to contact us within working hours using information below. You can also submit your request via online form.