קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל

תוכן העניינים

מעוניינים לדעת מהו קידום אתרים בגוגל ?

קידום אתרים בגוגל

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא אחת הדרכים המקיפות והיעילות ביותר להגדלת הנוכחות המקוונת של העסק שלכם. קידום אתרים בגוגל כולל את כל מה שצריך לעשות כדי להצליח להתחרות בהצחה עם המתחרים שלכם בדפי תוצאות החיפוש (SERP) של גוגל, להשיג יותר תנועה לאתר שלכם ואפילו להמיר את התנועה ללקוחות משלמים.

בין אם אתם מנהלים עסק איקומרס, חברת בנייה, חנות בגדים בקניון או כל סוג אחר של עסק, אתם יכולים לגרום לעסק שלכם לצמוח באמצעות קידום האתר שלכם בגוגל. חשוב לציין שקידום אתרים לוקח זמן, במיוחד אם עושים את זה נכון בכדי שישאר להרבה שנים, אבל ברגע שיצרתם אתר איכותי, והבאתם לו תנועה איכותית ממנועי החיפוש, תוכלו ליהנות מזה לשנים קדימה.

מהן שיטות הקידום בגוגל?

במידה והנכם בעלי עסק בכל תחום שהוא, וודאי קיימים לכם לא מעט מתחרים. אתם וכך גם כל המתחרים שלכם, מעוניינים כי הלקוחות הפוטנציאלים ייכנסו לאתר האינטרנט שלכם אשר יגרום להם בסופו של יום לבצע את הרכישה אצלכם.

נשאלת השאלה:
כיצד גורמים לכך שאותם לקוחות פוטנציאלים ייכנסו דווקא לאתר שלכם ? ובכן, אחת האפשרויות המובילות בתחום הינה קידום האתר בגוגל.

האם קידום אתרים בגוגל באמת כל כך חשוב?

קידום אתרים בגוגל קריטי להצלחתה של חברה ברשת, במיוחד אם אתם מתכננים למכור את המוצרים והשירותים שלכם דרך האתר שלכם. זה מאפשר לכם למקד את התקציב שלכם לדמוגרפיה ולקהל יעד ספציפי לעסק שלכם, כך שאתם מרוויחים כל הזמן זרם של לקוחות חדשים. זה גם מראה לגוגל ולמנועי חיפוש אחרים שאתם בעל עסק מכובד וחכם מכיוון שהקלת על אתרך לקרוא לסורקי מנועי החיפוש, מה שמקל עליהם לקדם אותך.

בעיקרון, קידום אתרים הוא המפתח להצלחה ארוכת טווח, ברשת. אם אתה רוצה להגיע ליותר לקוחות, להרוויח יותר כסף ולהגדיל את החברה שלך, אופטימיזציה של אתר החברה שלך למנועי חיפוש ובעיקר גוגל היא הדרך היעילה ביותר להשיג את המטרות שלך.

מה המטרה שלכם מבחינת חיפוש בגוגל ?

הסטטיסטיקה מוכיחה כי רוב רובם המכריע של האנשים אשר מבצעים חיפוש בגוגל, נוטים להתייחס לתוצאות בדף הראשון בלבד. לכן המטרה המרכזית הינה להופיע בדף הראשון ואף בתוצאות הראשונות ככל הניתן.

כיוון שקיימים מיליוני אתרים אין הדבר פשוט כלל אך קיימות שתי שיטות מרכזיות לביצוע אותו קידום למען הגשמת המטרה:

  • קידום אתרים אורגני
  • קידום ממומן PPC

מהו קידום אתרים ממומן בגוגל באמצעות PPC ?

התרגום הנכון ביותר ל- PPC  הינו תשלום עבור כל הקלקה על תוצאת החיפוש המקשרת לאתר שלכם. PPC  הינו בעצם קמפיין הנעשה מול גוגל והתשלום כמובן מיועד להם.

חשוב לציין כי התשלום הינו קבוע עבור כל הקלקה כאשר סכום התשלום נקבע על ידי בעל הקמפיין וניתן לשנותו בכל עת.

בעל הקמפיין אשר קבע את הסכום הגבוה ביותר עבור כל הקלקה יוצג במקום הראשון בחיפוש וכן הלאה ובנוסף יוצג בצבע בולט על מנת להבחין אותו מיתר תוצאות החיפוש.

קמפיין PPC תלוי במשתנים רבים אשר יש לקחתם בחשבון לפני קבלת ההחלטה על סכום התשלום. היתרון המרכזי בשיטה זו: תוצאות מהירות, כיוון שהקמפיין הינו ממומן.

מהו קידום אתרים אורגני SEO ?

התרגום הנהוג עבור SEO הינו שיטת קידום אתרים אורגני. המשמעות הינה קידום האתר ללא קמפיין ממומן מול גוגל אלא במגוון אמצעים אשר יקדמו את האתר באופן "אמיתי".

כך, כאשר גוגל יבצע את הסריקה הקבועה שלו על כל אתרי האינטרנט הוא יקדם את האתר על פי נתונים אשר על פיהם הוא מקדם באופן טבעי כל אתר שהוא.

שיטת קידום באמצעות SEO  אורכת זמן רב יותר עד לקבלת תוצאות אולם היא מרוויחה לאתר קידום אמיתי, טבעי ואותנטי.

לסיכום הנושא, קיימות שתי שיטות מרכזיות לקידום האתר בגוגל וחשוב שתבדקו באמצעות איש מקצוע איזו שיטה מתאימה לכם יותר.