אלמנטור פרו – בניית אתר אינטרנט בקלות

אלמנטור פרו – בניית אתר אינטרנט בקלות

תוכן העניינים

החלטת לבנות אתר אינטרנט בוורדפרס לבד. בין אם אתה מתחיל בוורדפרס שרוצה להתמקצע או פשוט רוצה ללמוד איך לבנות אתר אינטרנט בעצמך, הגעת למקום הנכון. והיום נכיר את אלמנטור ו- אלמנטור פרו

בעבר היית צריך לעבוד ממש קשה בשביל ליצור אתר אינטרנט אשר נראה טוב ובצורה מקצועית. ליצור גרפיקה בפוטושופ, לחתוך לבנות הכל ב HTML ו CSS מ-0 וכו…

למזלך הטוב, כיום יש כלים רבים אשר מקצרים את זמן העבודה ומייעלים את דרך בניית אתר האינטרנט במערכת התוכן שנקראת וורדפרס.

אז מהו באמת אלמנטור?

אלמנטור הוא בונה הדפים האולטימטיבי עבור מערכת הוורדפרס והוא מאפשר לך ליצור אתרי וורדפרס מקצועיים בדרך המהירה והקלה ביותר האפשרית כיום.

מה כל כך ייחודי באלמנטור?

ההבדל העיקרי  של אלמנטור ממערכות בניית דפים אחרות הוא שאתה יכול להגיע לרמה גבוהה של עיצוב על ידי שימוש בממשק עיצוב ויזואלי אשר מאפשר לך לראות את השינויים שביצעת בזמן אמת.

אלמנטור כולל בתוכו עשרות ווידג'טים שימושיים, ספריית תבנית ברמה מקצועית, מנגנון עריכה ייחודי להתאמה לנייד ותכונת היסטורית ויזואלית. כל אלה הם רק חלק מהתכונות הזמינות עבור משתמשי תוסף האלמנטור החינמי.

אלמנטור פרו - בניית אתר אינטרנט בקלות

אלמנטור היא מערכת לבניית דפים אשר מחליפה את עורך וורדפרס הבסיסי בעורך ויזואלי אשר נותן לערוך את הדפים ב- FrontEnd של האתר ובכך מאפשר יצירת פריסות אתר מורכבת בקלות יחסית, וזה מאפשר לך לעצב את אתר האינטרנט ללא צורך  במעבר בין עורך הדפים למצב התצוגה המקדימה.

אלמנטור מאפשר לך להגיע לרמה גבוהה ביותר של עיצוב האתר ללא צורך בשימוש בקוד או בתכנות CSS מסובך וחוסך לך את עלויות הפיתוח היקרות של מפתחי אתרים חיצוניים.
ממשק המשתמש במערכת האלמנטור ידידותי ביותר למשתמש וללמוד להשתמש בה לוקח רק כמה דקות בכדי להבין את הבסיס.

אלמנטים שתקבל בגירסת החינם של אלמנטור

אלמנטור פרו - בניית אתר אינטרנט בקלות

אז מהו אלמנטור פרו?

אם אתה נמצא בעולם הוורדפרס, בטח יצא לך לשמוע על מערכת האלמנטור ובטח גם יצא לך להתנסות בגרסה החינמית של הכלי. בחודש דצמבר 2016, השיקה חברת אלמנטור את תוסף אלמנטור פרו שלה כתוספת הרחבה למערכת האלמנטור הבסיסית.

תוסף ההרחבה עבור אלמנטור מיועד עבור מעצבי אתרים ואנשי מקצוע אשר עוסקים בתחום בניית אתרים רבים עבור לקוחותיהם. אלמנטור פרו כולל בתוכו כמה תכונות ייחודיות המאפשרות עבודה יעילה ומהירה והגדרות מתקדמות של האלמנטים.

בין שלל הכלים המתקדמים תוכל למצוא:

ההבדל בין הגרסה החינמית לגרסת הפרו

גרסת אלמנטור החינמית מציעה אפשרויות עיצוב אינסופיות. אלמנטור פרו, עם זאת, מעצימה אותך עם כלים מקצועיים המאפשרים לך להאיץ את זרימת העבודה שלך, ונותנות לך כלים המיועדים להגדיל את מספר ההמרות והמכירות מאתר, דף הנחיתה או כרטיס ביקור דיגיטלי.

גילית שיש לך בעיית זכרון באלמנטור? האלמנטור לא נטען לך?
למד איך להגדיל את הזיכרון של אתר וורדפרס

שאלות נפוצות

אלמנטור פרו היא הרחבה של אלמנטור המאפשרת לך כלים מקצועיים אשר מזרזים את זרימת העבודה והעיצוב שלך.

יש לך 3 אפשרויות, 49 דולר לשנה עבור אתר אחד, 99 דולר לשנה עבור 3 אתרים, או 199 דולר לשנה לאתרים ללא הגבלה.

באלמנטור יש המון תבניות ובלוקים מעוצבים מראש בהן תוכלו להשתמש בכדי לעצב דפים מהר יותר. בנוסף לתבניות אלה, אלמנטור פרו מציעה תבניות ובלוקים מעוצבים באופן מקצועי יותר.

אלמנטור פרו היא תוספת בתשלום לגירסת אלמנטור הרגילה שהיא חינמית ומציעה הרבה תכונות שהופכות את התוסף החינמי לשווה ביותר.